Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Полювання за грошима

0 18

У Харківській області у чоловіка вилучили спеціальний прилад для отримання персональних банківських даних, повідомляє обласне управління СБУ. Горе-“кулібіна” працівники СБУ затримали до моменту здійснення шайрайських дій.

“Співробітники СБУ встановили, що житель Харкова готується до несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж банківських установ з метою заволодіння фінансовими коштами із банківських рахунків фізичних осіб. З цією метою хакер самостійно виготовив спеціальний технічний пристрій скіммер, призначений для отримання персональних банківських даних. Пристрій було обладнано мініатюрною кольоровою відеокамерою для ведення прихованого відеоспостереження, а також мініатюрним мікрофоном “, – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, цей прилад відноситься до спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації, використовувати які можуть тільки оперативні підрозділи правоохоронних органів із дозволу суду.

Київський районний суд Харкова притягнув чоловіка, який зробив пристрій, до адміністративної відповідальності за ст. 195-5 (незаконне придбання або зберігання спеціальних технічних засобів для отримання інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації) Кодексу про адміністративні правопорушення.

У прес-центрі УСБУ в Харківській області зазначили також, що в разі, якби чоловік використовував прилад для негласного отримання інформації, його дії кваліфікувалися б як кримінальний злочин за ст.359 (незаконне використання спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації) Кримінального кодексу, і йому б загрожувало до 4 років позбавлення волі.

 

Теги:

спеціальні технічні засоби для негласного отримання інформації, СБУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар