Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Політики шукають порятунку в закордонних юристів

0 16

За умов непрозорого правового середовища все більше відомих українських клієнтів звертаються до іноземних юристів-зірок. Вони покладають надію на те, що ці дорогі адвокати зможуть створити міжнародний розголос, що допоможе їм виграти суд в Україні.

Щонайменше, саме на це розраховує команда колишнього українського президента Леоніда Кучми, найнявши зіркового американського юриста Алана Дершовіца. Зі слів Дершовіца, він відразу погодився захищати Кучму. “Близько 30 років тому я потрапив у ситуацію, коли мене спробували оббрехати, підробивши диктофонний запис із мною, – зазначив він в інтерв’ю “Кореспонденту”. – Тому з того моменту такі справи мені дуже цікаві”./p>

“Тоді довести фальсифікацію було легко, адже запис було зроблено на плівку, – пояснив адвокат. – З появою цифрових диктофонів зробити це стало складно. Сьогодні немає технології, яка б визначила, були втручання в запис чи ні”.

Тим же шляхом пішла і Юлія Тимошенко. Вона найняла юридичну фірму з Вашингтона Covington & Burling для захисту в судовому процесі за звинуваченнями в перевищенні своїх повноважень протягом другого терміну на посаді прем‘єр-міністра з 2007 по 2010 рік.

Covington & Burling вважається однією з найбільш поважних та впливових юридичних фірм в США. Одного з її колишніх партнерів Еріка Холдера призначено на посаду Генерального атторнея, що є вищою юридичною посадою в США (аналог Генерального прокурора в Україні).

Деякі експерти та гравці ринку зазначають, що все більша популярність іноземних юристів є природньою реакцією на надзвичайну корупцію та непрофесіоналізм, що панують в українській судовій системі, яку за дослідженням Transparency International визнано однією з найбільш корумпованих в світі.

Теги:

право на захист

Джерело:

Київ-Пост

Залиште коментар