Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Поглиблюється комерціалізація діяльності органів державної влади

0 27

Рахункова палата провела аналіз законності формування й ефективності використання спеціального фонду держбюджету органами державного управління у 2008-2010 роках. Колегією зроблено висновок, що в умовах хронічного дефіциту загального фонду держбюджету, який не дає можливості задовольняти потребу в коштах на виконання завдань, покладених на органи державного управління, спеціальний фонд став додатковим джерелом фінансування видатків на утримання деяких з них. Тим самим порушуються визначені Бюджетним кодексом України принципи ефективності, справедливості і неупередженості бюджетної системи, та поглиблюється комерціалізація діяльності органів державної влади, повідомляє прес-служба Рахункової палати.

У 2008-2010 роках органи державного управління отримали з різних джерел та використали коштів спеціального фонду на суму 3,3 млрд грн. З них майже три чверті становили надходження від надання держорганами платних послуг.

Аудитори наголосили на неприпустимості делегування державними органами управління владних повноважень відомчим підприємствам і організаціям, оскільки це призводить до втрат держбюджету. До того ж вартість послуг є необґрунтованою та здебільшого значно перевищує фактичні витрати, пов’язані з їх наданням.

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар