Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Погані дороги від штрафів не врятували

0 16

Верховна Рада відмовилася скасувати адміністративну відповідальність за порушення водіями правил дорожнього руху, якщо ці порушення були спровоковані поганим станом автомобільних доріг і вулиць.

За відповідний законопроект № 6121 у першому читанні не проголосував жоден депутат. Законопроектом пропонувалося внести зміни до Кодексу про адміністративні порушення.

Законопроектом також пропонувалося скасувати штрафи за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна у випадку, якщо ці порушення викликані поганим станом автомобільних доріг і вулиць.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів у законопроекті № 9000 про державний бюджет на 2012 рік запропонував парламенту виділити на розвиток доріг 7,61 млрд гривень.

Теги:

адміністративна відповідальність, штрафи, Кодекс про адміністративні правопорушення, Правила дорожнього руху

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар