Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Подвійне громадянство: безкарність за всіма статтями

0 13

Ні Леонід Черновецький, ні тисячі українців не понесуть відповідальність за те, що мають подвійне або множинне громадянство, оскільки така відповідальність не передбачена в українському законодавстві.

Про це в ексклюзивному коментарі LB.ua розповів народний депутат з фракції БЮТ Віктор Швець.

«Ми з депутатом Володимиром Макеєнко ще три роки тому винесли на обговорення ВР законопроект про кримінальну і адміністративну відповідальність відносно осіб, які приховують факт придбання подвійного або множинного громадянства, – розповів нардеп. – Цей закон навіть був ухвалений в першому читанні».

Депутат відзначив: у другому читанні проект закону прийнятий не був. «Верховна Рада не ухвалює цей законопроект тому, що велика кількість людей при владі має подвійне громадянство. І Черновецький лише підтвердження цьому», – відзначає Швець.

«За нашими оцінками, подвійне громадянство зараз в 200-250 тисяч українців», – поділився він. «І якщо від подвійного громадянства на побутовому рівні немає жодної шкоди, то чиновник з двома паспортами може бути дуже небезпечний», – упевнений нардеп.

Крім того, нардеп запевнив, що в Україні немає жодних держінституцій, які б виявляли українців з подвійним громадянством.

Теги:

громадянство

Джерело:

Левый берег

Залиште коментар