Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Подробиці найбільшої контрабанди ювелірних виробів

0 25

Вилучення у контрабандистів прикрас з чистого золота в м. Євпаторії 7 квітня минулого року на суму майже 69 млн. гривень – до цих пір вважається найбільшим уловом борців з економічними злочинами правоохоронного відомства. Тоді ж у ЗМІ повідомлялося про затримання зловмисників і порушення проти них кримінальної справи.

Як виявилося, у зв’язку з декриміналізацією статті 201 Кримінального кодексу України цю резонансну справу закрито, а підозрювані звільнені з-під варти.

“Правда, проти одного зловмисника працівники Кримської митниці таки склали протокол про адміністративне правопорушення. Ця людина визнаний винним, а вилучені золоті прикраси, конфісковані на користь держави”, – підкреслили правоохоронці.

Вони також відзначають, що серед вилученого золота було виявлено 23 пакета з ювелірними прикрасами приблизно 200 г кожен. У ході обшуку судна, на якому правопорушники намагалися переправити товар в Україну з Туреччини стражі правопорядку вилучили 50 тис. гривень, 6,9 тис. євро, 4,8 тис. доларів США. І найголовніше золоті прикраси на загальну суму майже 69 млн. гривень.

У МВС також зазначають, що подібні випадки в Україні не поширені.

Теги:

ГУБОЗ, контрабанда

Джерело:

УНН

Залиште коментар