Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податок на нерухомість становитиме для квартир 300 грн.

0 16

За оцінкою фахівців Міністерства доходів і зборів України середня сума платежу з податку на нерухомість становитиме для квартир площею понад 120 кв. м – 300 грн, для будинків площею 250 кв. м – 800 грн.

Про це повідомили в Міндоходів із посиланням на директора департаменту оподаткування фізичних осіб Вячеслава Бусарєва. «За кожен квадратний метр понад пільгову площу для квартир житловою площею від 120 до 240 кв. м і житлових будинків житловою площею від 250 до 500 кв. м платіж становитиме 1 відсоток мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня поточного року. Для квартир житловою площею понад 240 квадратних метрів і будинків житловою площею понад 500 квадратних метрів визначено ставку в розмірі 2,7 відсотка мінімальної зарплати. На 1 січня 2013 року мінімальну зарплату було затверджено в розмірі 1147 гривень. За нашими підрахунками, середня сума виплат може становити близько 300 гривень за квартиру й до 800 гривень за будинок», – цитує прес-служба В.Бусарєва. Разом із тим, він порадив платникам податків заздалегідь поклопотатися про звірку платежів. «Звірити дані про житлову нерухомість і подати заяву про вибір об’єкту, до якого необхідно застосувати пільгу, слід до 1 липня 2013 року», – підкреслив В.Бусарєв. Об’єктом оподаткування, за словами В.Бусарєва, є житлова площа. Інформацію, необхідну для обчислення податку на нерухомість, надаватимуть органи державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Нагадаймо, оподаткування нерухомості, відмінної від земельної ділянки, діє в Україні з 1 січня 2013 року. Фізичні особи, які не мають податкових пільг, платять податок за квитанцією, надісланою податковими органами, у строк не пізніше 60 днів із моменту отримання квитанції. Податок на нерухомість виплачується авансовим платежем на весь рік. Квитанції на платежі Міндоходів має намір розсилати з 15 квітня цього року.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар