Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податки збиратимуть “авансом”

0 16

Президент України Віктор Янукович схвалив внесення змін до Податкового кодексу, що стосуються діяльності Державної податкової служби України (ДПСУ) та у зв’язку з проведенням адмінреформи.

Як повідомляє прес-служба глави держави, відповідний закон № 5083-VI президент підписав у середу, 8 серпня. Нагадаємо, закон (реєстр. № 10224) Верховна Рада Україна прийняла 5 липня 262 голосами більшості.

Зміни в НК стосуються не тільки перерозподілу функцій між ДПСУ та Мінфіном, а й багатьох нововведень в оподаткуванні. Так, законом вводиться щомісячна авансова сплата податку на прибуток для підприємств з доходом від 10 млн грн.

Змінами також вводиться ставка податку в розмірі 5% (замість діючих 15%) на доходи у вигляді дивідендів від іноземних джерел, які включаються в загальний річний оподатковуваний дохід платника податку.

Крім того, підвищується до 20 млн грн планка річного доходу, при якому підприємству дозволено реєструватися платником єдиного податку, шляхом введення п’ятої та шостої груп “єдиноподатників”.

Великим підприємствам, задекларували збиток за підсумками попереднього звітного (податкового) року, виключається можливість претендувати на відшкодування ПДВ в автоматичному режимі.

Теги:

Податковий кодекс України, оподаткування прибутку підприємств

Залиште коментар