Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податки: зміна підходів для відновлення справедливості

0 9

Зміна системи оподаткування багатіїв Україні потрібна навіть не для наповнення державного бюджету, а через потребу віднови довіри до справедливості в суспільстві.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко в ефірі одного з українських телеканалів. Чиновник назвав ситуацію з оподаткуванням національною катастрофою. “Проблема не в тому що в Україні є багаті й бідні люди. Проблема в тому, що багаті не сплачують податки”, – зазначив він. На думку урядовця, ситуацію може змінити не введення нових податків, а контроль за фінансовою ситуацією загалом. “Перше, з чого ми маємо починати – це контроль видатків. Кожна людина, що працює у владі, має корупційні ризики. І має величезні статки: машини, будинки – вона має задекларувати джерело походження коштів. Альтернативи цьому не існує. Якщо ти не задекларував кошти – ти маєш з оціночної вартості будинку сплатити всі податки”, – вважає міністр. Порошенко зауважив, що олігархи мають витрачати кошти, часто-густо здобуті злочинним шляхом, на загальні потреби. Інакше це є суспільним злочином. Водночас він закликав політиків відмовитися від популістських лозунгів, які породжують ненависть до заможніх людей.

На думку урядовця, багаті люди можуть бути справді корисними членами суспільства. “Багаті мають платити більше, ніж ті, хто отримує середні доходи або мінімальні. Ця тенденція розповсюджена в усьому світі і вона обов’язково має бути підтримана в Україні”, – зауважив він.

 Разом із тим Порошенко назвав злочинцями не лише тих, хто їздить на дорогих машинах, декларуючи копійчані доходи, а й тих, хто живе бідно, але відмовляється працювати. Бо й ті, й інші нічого не роблять для суспільства.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар