Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податковій міліції заборонили одягати маски

0 21

Сьогодні, 9 лютого, начальник податкової міліції України Андрій Головач заявив, що спеціальним підрозділам податкової міліції відтепер заборонено використовувати захисні маски під час операцій. “Ми йдемо на цей крок свідомо, щоб припинити різні чутки і інсинуації, які час від часу виникають навколо нашої роботи. Нам, як органу, який бореться виключно з економічним криміналітетом, нічого приховувати від суспільства. Якщо до вас прийшли озброєні люди в масках – знайте: це не податкова міліція”, – зазначив він.

За словами Головача, відповідне розпорядження вже доведено регіональним підрозділам на місцях. “Такий крок буде сприяти прозорості та відкритості в роботі його підлеглих”, – додав чиновник.

Податкова міліція України – це спеціальний підрозділ, який є інструментом держави в боротьбі та запобіганні податкових правопорушень.

Теги:

податкова міліція, економічні злочини

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар