Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова застава ДП «Львіввугілля» не зупинила від придбання трьох авто

0 20

Прокуратурою Львівської області завершено перевірку в Державному підприємстві «Львіввугілля» з приводу дотримання вимог податкового законодавства, а саме придбання службовими особами ДП «Львіввугілля» трьох легкових автомобілів вартістю 1,2 млн. грн. при наявній заборгованості підприємства зі сплати податків та платежів до бюджету на суму понад 218 млн. грн.

Під час проведення перевірки з’ясовано, що колишній генеральний директор ДП «Львіввугілля», будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, умисно, достовірно знаючи про те, що всі активи і майнові права підприємства з липня 2003 року перебувають у податковій заставі, у зв’язку із існуванням заборгованості за податковими зобов’язаннями, без погодження з податковим органом, уклав два договори з ТзОВ «Порше Лізинг Україна» про придбання на умовах фінансового лізингу двох автомобілів Volkswagen Passat 2.0 I TDI на загальну суму близько 666 тис. грн., та договір з тим самим товаристовом про придбання на зазначених умовах автомобіля Volkswagen Touareg 3.0 I V6 TDI, вартістю понад 614 тис. грн., всього на суму більше 1млн. 280 тис. грн.

В подальшому, внаслідок його неправомірних дій підприємством ДП «Львіввугілля», на виконання умов зазначених договорів, сплачено за вказані автомобілі понад 760 тис. грн., чим заподіяно шкоду державним інтересам, яка у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, що є тяжкими наслідками.

Наразі прокуратура Львівської області вирішує питання в порядку ст. 97 КПК України.

Теги:

ДП «Львіввугілля», зловживання

Залиште коментар