Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова відмовилась від авансового збору на прибуток

0 14

ДПСУ вже врахувала низку зауважень і пропозицій представників бізнесу до Концепції реформування податкової системи. При цьому фіскальне відомство і надалі має намір продовжувати активні дискусії навколо документу та обіцяє прислухатися до експертних думок.

Про це в інтерв’ю ZN.UA розповів глава Державної податкової служби України Олександр Клименко.

«Після обговорення запропонованого варіанту реформ в робочих групах ми зійшлися на тому, наприклад, що доцільно залишити фіксований сільськогосподарський податок за умови скасування спецрежиму з ПДВ. Окрім того, ми готові прислухатися до бізнесу і встановити датою визначення податкового зобов’язання дату відвантаження товару або виконання робіт, надання послуги тощо» — сказав Клименко.

Він також заявив, що податкова служба «схиляється до думки» не підтримувати ідею різкого двократного збільшення мінімальної зарплати, щоб не збільшувати навантаження на фонд оплати праці.

Окрім того, зазначив глава ДПСУ, спочатку у концепції також передбачалися авансові платежі з податку на прибуток, «але після проведення дискусій з представниками бізнесу ми готові відмовитися й від них».

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла, а президент Віктор Янукович підписав закон, яким вводиться щомісячна авансова сплата податку на прибуток для підприємств з доходом від 10 млн грн.

Теги:

Податковий кодекс України, оподаткування прибутку підприємств

Джерело:

Дзеркало тижня

Залиште коментар