Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова у 2012 році викрила 32 резонансні міжнародні фінансові злочини

0 15

Україна набула статусу члена міжнародної мережі CARIN Результатом цієї співпраці стало розкриття 32 резонансних міжнародних фінансових злочинів. Такі дані містить офіційна заява, розповсюджена податковою міліцією України. «2012 рік став роком значного посилення нашої міжнародної співпраці, – так прокоментував ці цифри Перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач. – Нам не лише вдалося підтвердити свій авторитет та високу професійність серед колег ближнього та дальнього зарубіжжя, але й стати лідером інтеграційного процесу у міжнародній співпраці».

Як приклад, Андрій Головач навів те, що у вересні 2012 року Україна вперше очолила Координаційну раду керівників органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД. Це сталося під час одеського саміту керівників податкових міліцій, під час якого Україна також виступила з двома важливими ініціативами: про створення фінансового Інтерполу та про створення міжнародної бази даних економічних злочинців.

Начальник податкової міліції також повідомив, що Україна набула статусу члена міжнародної мережі CARIN (The Camden Asset Recovery Inter-Agency Network), метою якої є співпраця між країнами з виявлення, арешту та конфіскації незаконно отриманого майна.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар