Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова створила єдиний держреєстр фізосіб

0 36

Державна податкова адміністрація України створила єдиний державний автоматизований банк даних – Державний реєстр фізичних осіб – систему обліку платників податків і інших обов’язкових платежів, повідомляє УНІАН .

Як йдеться в повідомленні прес-служби ДПАУ, цей реєстр введено згідно зі ст.1 Закону „Про Державний реєстр фізичних осіб–платників податків та інших обов’язкових платежів”.

Згідно із законом, в держреєстрі проводиться реєстрація особи з присвоєнням ій ідентифікаційного номера.

Цей реєстр дасть можливість отримати за ідентифікаційним номером відомості про доходи, отримані фізособою від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб–субъєктів підприємницької діяльності зі всіх регіонів України; про сплачені податки, збори; про майно, яке знаходиться у власності; про наданих особі пільгах.

У повідомленні прес-служби ДПАУ зазначається, що однозначно ідентифікувати фізособу за прізвищем, імені, за серією і номеру паспорта неможливо тому, що використання цих реквізитів не тільки збільшує обсяг інформації, але й призводить до помилок при ідентифікації особи в інформаційних системах. Неточність при введенні імені, прізвища і дати народження може спричинити ідентифікацію різних осіб.

«За даними аналізу, найбільш поширеним прізвищем, ім’ям і по батькові серед громадян, зареєстрованих в держреєстрі фізосіб є Шевченко Микола Іванович – 759 осіб. Крім того, виявлено, що 23 з них мають попарно однакову дату народження», – сказано в повідомленні.

Єдина автоматизована база даних державного реєстру дає можливість проконтролювати достовірність ідентифікаційного номера.

Джерело:

proUA

Залиште коментар