Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова розвідка

0 19

Україна створить в шести посольствах за кордоном посаду митно-податкового аташе, які займатимуться податковою розвідкою, пише газета «Капітал» із засланням на свої джерела. Такі «розвідники» будуть направлені до Росії, США, Китаю, Великобританії, Польщі і Бельгії (у представництво при ЄС), а згодом, можливо, до Кіпру і Швейцарії. В їхні обов’язки входитиме контроль за виконанням норм закону про трансфертне ціноутворення, покликане припинити виведення коштів з України в офшори, а також попередження ухилень від сплати податків.

Ще одне завдання «розвідників» – виявляти активи, якими володіють українці за кордоном, передбачають дипломати.

При цьому офіційно митно-податкові аташе сприятимуть залученню іноземних інвестицій на Україну, а також консультуватимуть українців, що живуть за кордоном, з питань ведення бізнесу на батьківщині.

Обійняти нову посаду в посольствах зможуть виключно співробітники Міністерства доходів і зборів, що об’єднало цього року функції податкової і митної служб.

Залиште коментар