Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова пишається своїми юристами, бо ті виграють суди

0 27

За сім місяців поточного року податкові юристи виграли 42,5 тис. справ на загальну суму 26,6 млрд. гривень. Податкові юристи виграють майже 92% судових процесів

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ. Правда, у ДПСУ уточнюють, що стратегія претензійної роботи все ж таки віддає перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій. Там кажуть, що зібрані докази відкриті для ознайомлення платникам, і кожний може переконатися, що оскарження зібраних матеріалів не має судової перспективи. Це підтверджується практикою – 9 з 10 процесів залишаються за податковою службою.

Загалом, протягом 7 місяців поточного року на розгляді у судах перебувало 120,1 тис. «податкових» справ на загальну суму 146,7 млрд. гривень. Порівняно з минулим роком кількість справ зменшилася на 14,5%, однак оскаржувані суми збільшилися на 20,5%.

Теги:

ДПСУ, податки

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар