Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова пишається своїми юристами, бо ті виграють суди

27

За сім місяців поточного року податкові юристи виграли 42,5 тис. справ на загальну суму 26,6 млрд. гривень. Податкові юристи виграють майже 92% судових процесів

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ. Правда, у ДПСУ уточнюють, що стратегія претензійної роботи все ж таки віддає перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій. Там кажуть, що зібрані докази відкриті для ознайомлення платникам, і кожний може переконатися, що оскарження зібраних матеріалів не має судової перспективи. Це підтверджується практикою – 9 з 10 процесів залишаються за податковою службою.

Загалом, протягом 7 місяців поточного року на розгляді у судах перебувало 120,1 тис. «податкових» справ на загальну суму 146,7 млрд. гривень. Порівняно з минулим роком кількість справ зменшилася на 14,5%, однак оскаржувані суми збільшилися на 20,5%.

Теги:

ДПСУ, податки

Джерело:

ЮВУ

Комментарии