Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова просить платників податків надавати електронну звітність заздалегідь

0 22
Звітність в електронному вигляді надходить до центру обробки звітності ДПА України засобами телекомунікаційного зв’язку. Час на проходження документа залежить не лише від самого платника та роботи обладнання органу податкової служби, але й від зовнішніх факторів: якості каналів зв’язку, технологічної можливості провайдера, який надає послуги користування мережею Інтернет.

Тому податкова служба неодноразово зверталася до платників податків з проханням надсилати звітність не в останній день подання такої звітності, а трохи раніше. Навіть у перших договорах, які укладались із суб’єктами господарювання, зазначалось, що звітність має бути надіслана засобами телекомунікаційного зв’язку за один день до граничного терміну її подання.

Враховуючи збільшення кількості платників, що надають звітність в електронному вигляді, зростає навантаження на обладнання центру обробки електронної звітності. Тому ДПА України звертається з проханням надавати податкову звітність заздалегідь, а не в останній день. У разі нагальної необхідності подання звіту в останній день просимо зробити це до 16 години. Ці заходи забезпечать своєчасну доставку електронного документа до державної податкової інспекції, в яку надсилається звітність, та гарантують її подальшу обробку.

Залиште коментар