Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова покладає надії на розкіш

0 10

Цей податок, за словами Олександра Клименка, може приносити бюджету до 1 млрд грн щорічно.

“Що стосується податку на розкіш, для нас важливо, щоб цей закон був прийнятий, щоб ми почали адмініструвати цей податок. Що стосується сум, які називаються, дійсно, за нашими оцінками, це від 800 млн до 1 млрд грн, які можуть додатково надійти до бюджету”, – заявив О.Клименко.

Він підкреслив, що всі необхідні механізми і процедури для цього є у податкової служби, а також є можливість професійно адмініструвати цей податок.

Нагадаймо, 5 червня уряд подав до Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування багатства і предметів розкоші», згідно з яким пропонується оподатковувати квартири загальною площею більш ніж 200 кв. м за ставкою 2% мінімальної зарплати за 1 кв. м (розмір мінімальної заробітної плати на сьогоднішній день становить 1094 грн), іншу нерухомість великої площі, автомобілі, судна, літаки і вертольоти, ювелірні вироби тощо.

Теги:

податок на розкіш, Клименко Олександр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар