Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податкова підсилить контроль за торгівлею через інтернет-магазини

0 15

Державна податкова адміністрація має намір підсилити контроль за торгівлею, що здійснюється через інтернет-магазини. Про це йдеться в повідомленні Податкової.

«Інтернет-магазини стали конкурентоспроможним суперником традиційному «оффлайновому» бізнесу. Питання контролю за сферами діяльності, де переважно використовуються готівкові грошові розрахунки і є ризики несплати податків, стає одним з першочергових», – йдеться в повідомленні.

Податкова констатує, що за неофіційними даними в Україні існує близько 10 000 інтернет-магазинів, орієнтовний обіг яких оцінюється в 1 млрд. доларів у 2009 році.

На даний момент дієвого контролю за віртуальною торгівлею не встановлено.

Податкова також відзначає необхідність посилення контролю за роздрібною торгівлею, виділяючи сегменти, в яких працюють підприємства громадського харчування, грального бізнесу, автосервісу та автозаправні станції.

Нагадаємо, Податкова констатувала виконання плану надходжень до державного бюджету в січні-березні на 103,1%.

Джерело:

proUA

Залиште коментар