Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківця спіймали на хабарі в розмірі 15 тис. грн

0 14

У Київській області за отримання хабара затримано заступника начальника районної інспекції обласної Державної податкової служби, повідомляють у прокуратурі Київської області.

За даними відомства, податківець отримав хабар у розмірі 15 тисяч грн за зменшення сум штрафних санкцій та донарахованих податків при проведенні планової перевірки дотримання вимог податкового та валютного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності.

Заступнику начальника загрожує термін від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тобто отримання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара в значному розмірі, поєднане з її вимаганням.

Теги:

хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар