Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці виявили ненадходження до бюджету великих коштів

0 14

Податківцями Донеччини стосовно одного з підприємств регіону порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

Як повідомляє Урядовий портал, з’ясовано, що у 2008-2009 році посадові особи товариства за договором позики отримали кредит від «офшорної» компанії з Республіки Кіпр на загальну суму майже 25 млн. доларів США.

Втім багатомільйонну валютну позику підприємство не включило до складу валового доходу, чим занизило податок на прибуток на суму понад 11 мільйонів гривень.

Таким чином, у результаті зазначених дій до бюджету не надійшло податків у розмірі понад 5000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що призвело до фактичного ненадходження до Державного бюджету України коштів в особливо великих розмірах.

Наразі в рамках кримінальної справи здійснюються додаткові перевірочні заходи щодо використання отриманої від нерезидента позики, в тому числі з питань можливого придбання активів реально діючих підприємств.

Теги:

Податкова служба України, офшорна компанія, кредити

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар