Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці України ознайомилися з досвідом нідерландських колег

0 35

На запрошення Податкової і митної адміністрації Нідерландів з 24 по 28 березня 2009 року делегація державної податкової служби України на чолі з заступником Голови ДПА України Наталією Рубан відвідала Нідерланди. Візит передбачено Робочим планом на 2009 рік у рамках Меморандуму про взаєморозуміння щодо технічного співробітництва між ДПА України та Міністерством фінансів – Податковою і митною адміністрацією Нідерландів.

Делегація ДПА України вивчала сучасну систему адміністрування ПДВ у Нідерландах на центральному та регіональному рівнях, практичні аспекти перевірки вимог на відшкодування ПДВ та процедури повернення, методи боротьби з шахрайством у сфері ПДВ (карусельне шахрайство), а також специфічні аспекти адміністрування ПДВ в окремих галузях (сільське господарство, операції з нерухомістю, торгівля автомобілями, торгівля вторинною сировиною).

Залиште коментар