Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці та підприємці створили «податковий арбітраж»

13

Державна податкова служба та Асоціація платників податків підписали меморандум про співпрацю та узгодили план спільних дій. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Глава ДПСУ Олександр Клименко при цьому закликав бізнес-спільноту направити зусилля, в першу чергу, на викорінення корупції з відносин між платниками та податківцями: “Представники бізнес-середовища своєю громадянською активністю, боротьбою за права підприємців стають тим стимулом, який спонукає нас, податківців , вдосконалюватися кожен день. Ми навчилися (і продовжуємо вчитися) миттєво реагувати на критику”, – цитує Клименка прес-служба.

Також податкова і підприємницьке громадське об’єднання створили спільну «погоджувальну комісію з розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування».

“Я очікую, що ця комісія стане своєрідним “податковим арбітражем”, дозволить неупереджено і всебічно вивчати всі неоднозначні ситуації в наших відносинах, та, відповідно, допоможе приймати виважені та узгоджені з усіма зацікавленими учасниками рішення”, – сказав Клименко.

Нагадаємо, ДПСУ продовжить мораторій на перевірки малого бізнесу на II квартал 2012 р.

Теги:

ДПСУ, Асоціація платників податків

Джерело:

ЮВУ

Комментарии