Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці та підприємці створили «податковий арбітраж»

0 13

Державна податкова служба та Асоціація платників податків підписали меморандум про співпрацю та узгодили план спільних дій. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Глава ДПСУ Олександр Клименко при цьому закликав бізнес-спільноту направити зусилля, в першу чергу, на викорінення корупції з відносин між платниками та податківцями: “Представники бізнес-середовища своєю громадянською активністю, боротьбою за права підприємців стають тим стимулом, який спонукає нас, податківців , вдосконалюватися кожен день. Ми навчилися (і продовжуємо вчитися) миттєво реагувати на критику”, – цитує Клименка прес-служба.

Також податкова і підприємницьке громадське об’єднання створили спільну «погоджувальну комісію з розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування».

“Я очікую, що ця комісія стане своєрідним “податковим арбітражем”, дозволить неупереджено і всебічно вивчати всі неоднозначні ситуації в наших відносинах, та, відповідно, допоможе приймати виважені та узгоджені з усіма зацікавленими учасниками рішення”, – сказав Клименко.

Нагадаємо, ДПСУ продовжить мораторій на перевірки малого бізнесу на II квартал 2012 р.

Теги:

ДПСУ, Асоціація платників податків

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар