Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці приховали податки

0 18

Прокуратура Червонозаводського району Харкова розпочала кримінальне провадження щодо посадових осіб однієї з районних податкових інспекцій. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської обл.

За словами прокурора району Сергія Патлатюка, чиновникам інкримінується скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Максимальна санкція статті передбачає позбавлення волі на 10 років.

Посадові особи ДПІ приховали податкові зобов’язання одного з товариств з обмеженою відповідальністю. Через деякий час воно було ліквідоване. Внаслідок неправомірних дій податківців товариство мало можливість не погасити податковий борг. У результаті до держбюджету не надійшло понад 4 млн грн.

Крім того, прокурорська перевірка районної податкової встановила ряд інших порушень. Начальнику ДПІ внесено подання про їх усунення та поставлено питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності 15 посадових осіб.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар