Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці країн СНД обрали своїм головою Віталія Захарченка

17

Наступне, XIX Засідання Координаційної Ради керівників податкових служб країн СНД очолить голова ДПС України Віталій Захарченко. Таке рішення було сьогодні ухвалено Радою в Ялті.

Всього в роботі координаційного органу податківців СНД прийняли участь керівники відомств з 12 країн.

«Координаційна рада сприяє конструктивному професійному діалогу між податковими службами держав – учасниць Співдружності. Ми спільно розробляємо пропозиції з удосконалення національного податкового законодавства, і цим забезпечуємо сприяння у реалізації ухвалених міждержавних і міжурядових угод та рішень у цій сфері», – зазначив Голова ДПС України Віталій Захарченко.

Під час засідання Координаційної Ради обговорювалися, в основному, питання обміну інформацією між податковими службами країн СНД (для запобігання контрабанді та ухиленню від оподаткування), а також зміни в законодавстві різних країн та досвід застосування спеціальних, спрощених та пільгових режимів оподаткування.

Теги:

Державна податкова адміністрація
Комментарии