Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці країн СНД обрали своїм головою Віталія Захарченка

0 17

Наступне, XIX Засідання Координаційної Ради керівників податкових служб країн СНД очолить голова ДПС України Віталій Захарченко. Таке рішення було сьогодні ухвалено Радою в Ялті.

Всього в роботі координаційного органу податківців СНД прийняли участь керівники відомств з 12 країн.

«Координаційна рада сприяє конструктивному професійному діалогу між податковими службами держав – учасниць Співдружності. Ми спільно розробляємо пропозиції з удосконалення національного податкового законодавства, і цим забезпечуємо сприяння у реалізації ухвалених міждержавних і міжурядових угод та рішень у цій сфері», – зазначив Голова ДПС України Віталій Захарченко.

Під час засідання Координаційної Ради обговорювалися, в основному, питання обміну інформацією між податковими службами країн СНД (для запобігання контрабанді та ухиленню від оподаткування), а також зміни в законодавстві різних країн та досвід застосування спеціальних, спрощених та пільгових режимів оподаткування.

Теги:

Державна податкова адміністрація

Залиште коментар