Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці домовляються про спільну базу даних економічних злочинців

0 14

В Одесі розпочався саміт податкових міліцій Східної і Західної Європи. Він відбувається у рамках чергового засідання Координаційної ради керівників органів податкових розслідувань держав-учасниць СНД (КРОПР), до участі у якому запросили не лише постійних учасників ради, але й представників відповідних органів країн ЄС, інших європейських держав, Азії, Європолу та Організації економічного співробітництва та розвитку.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, у центрі уваги чергового засідання – формування спільної електронної бази даних економічних злочинців та створення постійно діючих координаційних структур. Як кажуть організатори, глобалізація економіки призводить до глобалізації економічних злочинів, а відтак потребує міжнародної взаємодії.

Україна приєдналася до КРОПР минулого року. Координаційну раду на цьому засіданні  очолив перший заступник голови Державної податкової служби України Андрій Головач.

Теги:

Державна податкова служба України, економічні злочини

Джерело:

Радіо свобода

Залиште коментар