Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці “забули” про 73 млн грн

0 12

Прокуратурою Шевченківського району м. Києва 19 березня 2012 р. порушено кримінальну справу стосовно працівників Державної податкової інспекції за фактом службової недбалості під час оформлення результатів перевірки одного з підприємств столиці, , що призвело до несплати у державний бюджет податків в розмірі понад 73 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Як встановлено, посадові особи ДПІ в Шевченківському районі м. Києва, перевіряючи одне з товариств з обмеженою відповідальністю, виявили значні порушення в сфері оподаткування прибутку. Однак податківці “забули” прийняти у встановлений строк податкове повідомлення-рішення, що і призвело до ненадходження в бюджет 73 млн грн.

Розслідування кримінальної справи доручено слідчому прокуратури району.

Теги:

Державна податкова інспекція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар