Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківці “забули” про 73 млн грн

12

Прокуратурою Шевченківського району м. Києва 19 березня 2012 р. порушено кримінальну справу стосовно працівників Державної податкової інспекції за фактом службової недбалості під час оформлення результатів перевірки одного з підприємств столиці, , що призвело до несплати у державний бюджет податків в розмірі понад 73 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Як встановлено, посадові особи ДПІ в Шевченківському районі м. Києва, перевіряючи одне з товариств з обмеженою відповідальністю, виявили значні порушення в сфері оподаткування прибутку. Однак податківці “забули” прийняти у встановлений строк податкове повідомлення-рішення, що і призвело до ненадходження в бюджет 73 млн грн.

Розслідування кримінальної справи доручено слідчому прокуратури району.

Теги:

Державна податкова інспекція

Джерело:

ЮВУ

Комментарии