Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податківець обіцяв не заважати бізнесу. Не безкоштовно

0 17

15 травня 2012 року слідчими прокуратури Чернівецької області спільно з працівниками СБУ затримано «на гарячому» після отримання хабара у сумі 40 тисяч доларів США начальника Сокирянської об’єднаної Державної податкової інспекції (ДПІ). Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Установлено, що чиновник вимагав та отримав хабар від директора одного із приватних підприємств за невжиття заходів по блокуванню роботи очолюваного ним підприємства та сприяння у подальшому зменшенню фінансових санкцій за наслідками проведених перевірок.

Прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України. Начальник податкової інспекції в порядку ст. 115 КПК України затриманий.

У справі триває досудове слідство.

Додамо, що це рекордна сума хабара, що була зафіксована в Чернівецькій області цього року.

Теги:

ГПУ, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар