Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Подання ВР про надання висновку щодо відповідності законопроекту про недоторканність посадових осіб передане на вивчення в секретаріат КСУ.

0 17

Конституційне подання Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту №3251 “Про внесення змін до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб)” вимогам статей 157 і 158 Конституції України надійшло до Конституційного суду України 23 жовтня ц.р. і передане  на вивчення в секретаріат КСУ. Про це повідомляє прес-служба суду.

Нагадаємо, законопроект був направлений до КСУ постановою парламенту, ухваленою 20 жовтня 2009 р. Документ передбачає, що народні депутати та Президент України не можуть бути без  згоди  парламенту затримані чи заарештовані до набуття чинності обвинувальним вироком суду щодо них.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар