Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Подання про скликання пленуму про недовіру голові ВСУ немає

0 10

Голова Верховного Суду Василь Онопенко заявив про відсутність подання суддів Верховного Суду про скликання пленуму для його звільнення шляхом висловлення недовіри. Про це він повідомив журналістам.

“Дійсно, в законі “Про судоустрій і статус суддів” записано, що голові Верховного Суду може бути висловлено недовіру, якщо понад 10 суддів підпишуть відповідне клопотання про скликання пленуму. Я скажу вам чесно, я не бачив цих підписів, ніхто мені їх не передавав, але таке право законом передбачено”, – сказав Онопенко.

Голова ВСУ зазначив, що в разі ініціювання такого пленуму готовий відзвітувати перед колегами про свою роботу, і на основі цього пленум повинен буде ухвалити рішення про зняття його з посади.

Раніше про намір суддів відправити Онопенка у відставку заявив депутат від БЮТ Сергій Соболєв. З його слів, “сценарій” відставки розроблено за межами Верховного Суду. Він додав, що шляхом звільнення Онопенка переслідується мета позбавити ВСУ незалежності при прийнятті рішень.

Теги:

ВСУ, Василь Онопенко

Залиште коментар