Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Подання про скликання пленуму про недовіру голові ВСУ немає

10

Голова Верховного Суду Василь Онопенко заявив про відсутність подання суддів Верховного Суду про скликання пленуму для його звільнення шляхом висловлення недовіри. Про це він повідомив журналістам.

“Дійсно, в законі “Про судоустрій і статус суддів” записано, що голові Верховного Суду може бути висловлено недовіру, якщо понад 10 суддів підпишуть відповідне клопотання про скликання пленуму. Я скажу вам чесно, я не бачив цих підписів, ніхто мені їх не передавав, але таке право законом передбачено”, – сказав Онопенко.

Голова ВСУ зазначив, що в разі ініціювання такого пленуму готовий відзвітувати перед колегами про свою роботу, і на основі цього пленум повинен буде ухвалити рішення про зняття його з посади.

Раніше про намір суддів відправити Онопенка у відставку заявив депутат від БЮТ Сергій Соболєв. З його слів, “сценарій” відставки розроблено за межами Верховного Суду. Він додав, що шляхом звільнення Онопенка переслідується мета позбавити ВСУ незалежності при прийнятті рішень.

Теги:

ВСУ, Василь Онопенко
Комментарии