Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Почав працювати відкритий реєстр боржників

0 56

 

Єдиний реєстр боржників – складова автоматизованої системи виконавчого провадження. Мета реєстру – оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників.
До реєстру вносяться дані про громадян і компаніях, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і щодо яких відкрито відповідне виконавче провадження.
Виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження зобов’язаний внести до реєстру відомості щодо боржників, які мають зобов’язання перед фізичними або юридичними особами за судовими рішеннями і рішеннями інших органів.
У реєстрі повинна міститися інформація про боржників, щодо яких виконавчі провадження зареєстровані в системі після запуску даного реєстру.
Не підлягають внесенню відомості про боржників:
– Які є державними органами, органами місцевого самоврядування;
– Чи не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше 3 місяців;
– За рішенням немайнового характеру.
Відомості про боржника виключаються з реєстру одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу, повернення виконавчого документа до суду або в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів.
Запуск Єдиного реєстру боржників передбачений новим Законом «Про виконавче провадження» .

 

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар