Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Почалася перереєстрація квартирних «черговиків»

0 17

З 1 жовтня по 31 грудня 2008 року відповідно до Житлового кодексу України й п. 25 Правил обліку громадян, які вимагають поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в УРСР проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при райдержадміністрації.

Як повідомляє газета «Хрещатик», громадяни, які перебувають на квартирному обліку при райдержадміністрації, зобов’язані щорічно подати у відділ обліку й розподілу житлової площі довідку з місця проживання й реєстрації (Ф-3), документи (копії документів), які підтверджують наявність права на пільгове одержання житла, і відомості про зміни в складі сім’ї (якщо такі є).

Громадяни, які перебувають на квартирному обліку й не подали в 2008 році у відділ обліку й розподілу житлової площі довідку з місця проживання й реєстрації, зобов’язані терміново подати її.

Квартирне питання громадян, які не пройшли реєстрацію, вирішуватися не буде.

Нагадаємо, столична влада в 2008 році має намір кардинально узятися за скорочення квартирної черги. Проектом програми соціально-економічного розвитку Києва на 2008 рік передбачено ввести в експлуатацію 1 млн. 430 тис. квадратних метрів житла — це приблизно 20 тис. квартир. Зараз у Києві на квартирному обліку перебувають 123 тис. сімей.

Залиште коментар