Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

По справі Зварича можуть піти ще 11 суддів

18

Дружина колишнього судді Ігоря Зварича власноручно вела записи про отримання чоловіком хабарів. Про це повідомив слідчий Генпрокуратури Володимир Жербицький, повідомляють «Факты».

За його словами, слідство вилучило у Зварича зошит обліку одержаних суддею хабарів, який вела його дружина.

«За попередніми даними, записи велися її рукою, і, загалом, так воно і було. Її неодноразово викликали на допити, вона чудово знала, що чоловік знаходиться в розшуку, але продовжувала підтримувати з ним зв’язок по телефону і знала його місцезнаходження. Кричущий факт, що вона прийняла його у своїй квартирі і не повідомила правоохоронцям», – відзначив Жербицький.

На питання, чи пред’являть дружині Зварича звинувачення або ж вона проходитиме у справі як свідок, Жербицький сказав: «Ми не можемо так відразу охопити все. Розбиратимемося. Конституція дає їй можливість не свідчити проти чоловіка».

Слідчий також відзначив, що у справі Зварича фігурують судді Адміністративного суду, які підозрюються в причетності до цієї справи.

«Я думаю, що це буде своєрідний Нюрнберзький процес із залученням приблизно 12 чоловік», – заявив Володимир Жербицький.

Нагадаємо, 9 березня у Львові затримали екс-голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.

Печерський районний суд Києва 10 березня обрав для колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича запобіжним заходом утримання під вартою строком на 2 місяці.

Джерело:

proUA

Комментарии