Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

По чому чиновники для народу?

0 18

За останні 20 років кількість грошей, які витрачаються із бюджету на чиновників, зросла у 8 разів, розповів президент Творчого об’єднання “ТОРО” – контактної групи в Україні “Transparency International” Олексій Хмара.

“За останні 20 років у нас у 2,5 разу збільшилася армія чиновників. Сьогодні це 320 тисяч, а якщо взяти всіх правоохоронців і так далі, це півмільйона. Утримання їх збільшилися у 8 разів в доларовому еквіваленті. При цьому ніхто не хоче надавати допомогу громадянам. Навпаки, хочуть на них наживатися, казати поменше правди, брати побільше грошей”, – сказав він.

 У свою чергу, політичний експерт Сергій Таран зауважив, що кількість державного апарату напряму не пов’язана з рівнем корупції у країні.

Нагадаємо, нещодавно глава Державної фінансової інспекції України Петро Андрєєв заявив, що фінансова дисципліна в державному секторі економіки значно покращилась, а посадовці стали менше красти держкоштів.

Теги:

органи державного управління, управлінський апарат, державна служба, державний бюджет

Джерело:

ТСН

Залиште коментар