Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пленум ВС затвердив звернення до Президента про ветування ним закону №1008

0 0
Пленум Верховного Суду затвердив звернення до Президента України про ветування ним прийнятого ВРУ Закону України №1008 “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування”. “За” проголосували 163 судді (одноголосно).

Не можна сказати, що ВРУ не врахувала ніякі пропозиції ВС стосовно законопроекту, проте основні загрози залишилися. Боротьба за судову незалежність має продовжуватися. Ми повинні слідкувати за тим, щоб зазіхань на судову систему не було.

Ми хочемо, щоб розпочата судова реформа давала результат, і вбачаємо, що через законопроект зупиниться робота ВККС, ВРП, інших органів, але як це призведе до покращення судової гілки влади – невідомо. Ми виступаємо не за стагнацію, а лише за зміни, які будуть результативними“, – зазначила Голова ВС Валентина Данішевська.

З текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.

Залиште коментар