Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Платних послуг МВС стане менше, але вони значно подорожчають

0 16

Уряд ухвалою від 26.10.2011 № 1098 встановило новий перелік платних послуг, які можуть надаватися органами МВС і Державної міграційної служби, визначив їхню вартість і порядок надання.

В порівнянні з діючим Переліком, кількість платних послуг МВС скорочується з 107 до 45. Так, зі списку платних послуг виключені послуги з державного техогляду, проведення перевірки екологічності двигуна, зберігання транспортних засобів на спецмайданчиках і стоянках ДАІ, проведення оцінки вартості транспортного засобу, розробки проектів локальних і корпоративних мереж для підприємств МВС, перевезення вантажу і виконання вантажних робіт тощо.

В той же час, більшість послуг, які залишилися в числі платних послуг МВС, подорожчають у кілька разів. Так, реєстрація автомобілів вітчизняного виробництва і виробництва країн СНД обійдеться в 152,63 грн, іномарки – 190,15 грн, мотоцикла і/або причепа вітчизняного і Снд-шного виробництва – 148,63, іноземного – 186,15 грн. Реєстрація мопеда – 54,83 грн. На сьогоднішній день реєстрація будь-якого транспортного засобу згідно наказу МВС від 05.10.2007 № 369/1105/336 складає 12 гривень за один ТЗ.

Оформлення закордонного паспорта обійдеться в 87,15 грн (зараз – 10,28 грн). Оформлення дозволу на придбання і перевезення вогнепальної зброї для юридичних осіб – 270 грн замість 81 грн. Вартість проведення судової експертизи залежатиме від її вигляду і складності, а не від тривалості і складності роботи експерта. Так, найдешевше обійдеться експертиза мопедів і їх агрегатів простої складнощі – 32,83 грн, найдорожче – складна мистецтвознавча експертиза (22 560 грн).

Платні послуги, як і раніше, надаватимуться за письмовою заявою особи з вказівкою їх ФІО (найменування), місця реєстрації/мешкання (місцезнаходження)  і виду послуги, або за ухвалою (визначенням) суду в цивільних і господарських спорах. Оплату можна буде проводити не тільки шляхом перерахування коштів через банк (поштове відділення), але через програмно-технічні комплекси самообслуговування. Відмовитися від замовленої послуги можна шляхом подачі заяви на ім’я керівника. Документ набуде чинності 1 січня 2012 року.

Залиште коментар