Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Платформа для розгортання реєстрів стане основою для цифрової трансформації

0 4

Уряд ухвалив постанову щодо використання Платформи для швидкого створення і керування державними реєстрами. Команди Мінцифри та Держспецзв’язку працюють над інноваційним рішенням — Платформою для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів. Завдяки інструменту Міністерства і державні органи швидко й зручно створюватимуть публічні реєстри і керуватимуть ними.

Основа будь-якої цифрової держави — це електронні реєстри з якісними даними та швидкий обмін між різними держорганами. Зараз в Україні є понад 450 державних реєстрів. 80% з них технологічно застарілі і вразливі до кібератак.

Платформа для розгортання реєстрів стане основою для цифрової трансформації. Адже всі дані будуть впорядковано зберігатися в реєстрах, що пришвидшить запуск онлайн-послуг та діджиталізацію загалом.

На Платформі реєстрів можна не лише створювати нові, а й технічно переробити і поступово переносити застарілі реєстри. Усі зміни фіксуються і відбуваються тільки через бізнес-процеси. Це внеможливлює незаконні зміни даних.

Також для розробки реєстрів на Платформі не потрібні великі команди чи фахівці високого рівня. Опанувати інструменти розробки можна легко і швидко. Для розробників проводитиметься навчання і надаватимуться консультації.

Платформу вже протестували та скоро вона буде запущена для багатьох органів державної влади. Окрім цього, у подальшому Україна зможе ділитися власним досвідом упровадження Платформи з іншими країнами, які активно цифровізуються.

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар