Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Після відпустки судді КС продовжать розбиратися в законі про імпічмент

0 30

Конституційний Суд України після повернення суддів із відпусток з 1 вересня поновлює розгляд справ за конституційними поданнями і зверненнями у режимі пленарних засідань. Про це «proUA» повідомили у прес-службі суду.

За інформацією прес-служби, 1 вересня КСУ планує почати розгляд справи у формі письмових слухань за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 2 частини першої статті 49, другого речення статті 51 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Цього ж дня суд планує продовжити в закритому режимі розгляд справи за конституційним поданням Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні слідчі комісії Верховної Ради України».

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко у березні звернувся до КС х проханням перевірити на відповідність Конституції закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради».

Цей закон набув чинності 21 березня.

Закон регламентує діяльність спеціальної слідчої комісії Ради, яка згідно статті 111 Конституції проводить розслідування обставин здійснення Президентом державної зради або іншого злочину в рамках процедури імпічменту.

Джерело:

proUA

Залиште коментар