Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Після подій у Норвегії рівень терористичної загрози в Україні не зріс

0 34

За словами прес-секретаря СБУ Марини Остапенко, після подій у Норвегії рівень терористичної загрози в Україні не зріс. Спецпідрозділи працюють у звичайному режимі, сказала Остапенко.

Експерт з безпеки, голова Інституту публічної політики Віктор Чумак вважає, що в Україні є «достатньо ефективні в підготовці» антитерористичні підрозділи, втім відстежити та спрогнозувати дії терориста-одинака «надзвичайно важко». «Для того, щоб такі підрозділи були спроможні протидіяти таким випадкам, треба мати дуже розвинений апарат»,- наголосив Чумак. За його словами, нині в Україні поки немає активно діючих терористичних організацій чи їхніх осередків, які готові діяти терористичними методами, виступаючи проти внутрішньої політики в середині країни. За його словами, зараз є кілька радикальних мусульманських організацій в Криму, однак вони знаходяться під контролем СБУ.

Антитерористичні підрозділи функціонують при СБУ і МВС. Нещодавно начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Григорій Педченко повідомив, що в українській армії з’явиться окремий підрозділ – сили спецоперацій. Цих військових залучатимуть до виконання антитерористичних та інформаційно-психологічних завдань.

Теги:

СБУ, терористична загроза

Залиште коментар