Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підсумки першого етапу адмінреформування

0 22

Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, скорочення чисельності працівників центральних органів виконавчої влади, проведене у 2011 році, скоротило видатки на оплату праці адмінперсоналу на 1 млрд. гривень. Ці кошти були спрямовані на підвищення рівня соціальних гарантій працівникам бюджетної сфери.

Як зазначено у повідомленні, в результаті оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, кількість органів державної влади скорочено з 104 до 74.

Крім того, скорочено чисельність працівників Секретаріату Кабміну на 50% до 592 осіб та затверджено граничну чисельність працівників виключно апаратів центральних органів виконавчої влади в кількості 21,2 тис. осіб, в тому числі державних службовців – 15,6 тис. осіб.

Загалом, в результаті проведення першого етапу адміністративної реформи, який передбачав реформування лише системи центральних органів виконавчої влади, забезпечено загальне скорочення чисельності державних службовців в центральних апаратах центральних органів виконавчої влади на 3,3 тис. осіб, або 17,3 відсотка.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар