Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підсумки парламентського тижня

0 25

Протягом сесійного тижня 4 – 7 жовтня Верховна Рада України ухвалила 10 законів та 77 постанов.

З пропозиціями Президента України прийнято закони: “Про внесення змін до Закону України “Про цінні папери та фондовий ринок” щодо фінансового моніторингу діяльності професійних учасників фондового ринку”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці).

11 законопроектів прийнято за основу.

Прийнято постанови: “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ “Індар” (проект постанови зареєстровано за №9207); “Про Рекомендації парламентських слухань на тему: “Про сучасний стан та перспективи розвитку фармацевтичної галузі України” (проект Постанови зареєстровано за №9192); “Про відзначення 125-річчя від часу заснування Державної установи “Інститут мікробіології та імунології імені І.І.Мечникова Національної академії медичних наук України” (м. Харків) (проект Постанови зареєстровано за №8762); “Про відзначення 180-річчя утворення “Руської трійці” та 175-річчя випуску альманаху “Русалка Дністрова” (проект Постанови зареєстровано за №8636).

Ухвалено також низку постанов про призначення позачергових місцевих виборів, про обрання та звільнення суддів. Проголошено 136 депутатських запитів.

Теги:

Верховна Рада України, законотворчість

Джерело:

УНН

Залиште коментар