Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною податковою адміністрацією України та Федерацією роботодавців України

0 43

23 лютого 2009 року Голова ДПА України Сергій Буряк та генеральний директор Федерації роботодавців України Володимир Грищенко підписали Меморандум про співробітництво та створення сприятливого податкового середовища в Україні між Державною податковою адміністрацією України та Федерацією роботодавців України.

 „Сьогодні ми маємо можливість вести нашу роботу на якіснішому, ніж раніше, рівні, детальніше розглядати проблеми, що виникають у податковій сфері, та реагувати на них. Меморандум сприятиме встановленню рівноправних партнерських відносин між податковими органами та бізнесом”, – наголосив Голова ДПА України Сергій Буряк.

Упродовж 2006-2008 років меморандуми про співробітництво та договори про співпрацю були укладені між регіональними органами державної податкової служби та обласними організаціями роботодавців.

Згідно з укладеним на центральному рівні Меморандумом, на кожен календарний рік складатиметься окремий план заходів, де визначатимуться конкретні напрями співробітництва. За словами Голови ДПА України Сергія Буряка, План заходів на 2009 рік буде узгоджено та затверджено вже до 1 березня поточного року. Крім того, буде створено постійно діючу спільну Робочу групу з представників ФРУ та ДПА України, аналогічні групи створюватимуться на регіональному рівні.

На доцільності та ефективності співпраці між владою та бізнесом наголошував також і генеральний директор Федерації роботодавців України Володимир Грищенко. За його словами, така співпраця дасть можливість швидко реагувати на проблемні питання, а ФРУ, у свою чергу, не буде захищати тих підприємців, які порушують законодавство.

Під час зустрічі Голова ДПА України Сергій Буряк та генеральний директор Федерації роботодавців України Володимир Грищенко відповіли на запитання представників засобів масової інформації.

Залиште коментар