Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підприємці програють податковій понад 90 відсотків справ

0 22

Від початку цього року в українських судах опинилося понад 120 тис. податкових справ. Дев’ять з десяти справ виграє Податкова служба, зазначає Німецька хвиля”. Це загальноукраїнська статистика, яку оприлюднило саме відомство. Утім, є регіони, де показники ще вищі: на Прикарпатті – це 98 відсотків, на Львівщині – 94.

Ненабагато гірша статистика у митниці, Пенсійного фонду та інших фіскальних органів, які здійснюють нагляд над суб’єктами господарювання.

У порівнянні з минулим роком кількість справ зменшилася на 14 відсотків, але суми донарахувань зросли на 20 відсотків.

Експерти зазначають, що справа у стільки у високому професіоналізмі юристів фіскальної служби. Виглядає так, що суддя стоїть на захисті бюджету. А влада створює всі умови, аби порушення були постійно, змінюючи закони з неймовірною швидкістю, причому в гіршу сторону.

 Під особливо пильний нагляд контролюючих органів України потрапляють передусім підприємства з іноземним капіталом, вважають юристи, бо вони є основними донорами бюджету і звикли все декларувати, як того вимагають європейські стандарти.

Теги:

Державна податкова служба України

Залиште коментар