Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підприємства оплачуватимуть правову допомогу у справах про визнання особи померлою

0 18

Юридичні особи, на території яких унаслідок надзвичайної події техногенного або природного характеру стався нещасний випадок, в якому загинули або пропали безвісти люди, будуть зобов’язані сплатити витрати на правову допомогу при розгляді судом справ про визнання таких людей зниклими безвісти або померлими. Таке нововведення містить підписаний Президентом Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку розгляду питань надання допомоги сім’ям загиблих».

Крім того, Закон встановлює, що особа, яку є всі підстави вважати загиблою внаслідок надзвичайної події техногенного або природного характеру, може бути оголошена померлою після одного місяця після завершення роботи спеціальної комісії, створеної у зв’язку з такою подією. Такі справи розглядатимуться як справи про встановлення юридичних фактів (ст. 256 ЦПК). При цьому їх розгляд здійснюватиметься без сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу та державного мита.

Залиште коментар