Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підприємства можна буде реєструвати через Інтернет

0 13

Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва має намір протягом року ввести в дію онлайн-систему реєстрації підприємств. Будь-який громадянин країни зможе зареєструвати власну компанію прямо з дому.

Процедура передбачає наявність підключеного до Інтернету комп’ютера, оформлення власного електронного підпису і придбання так званого електронного ключа, повідомляє Вебпланета з посиланням на UBR.

«Ви… купуєте такий ключ, через певну фірму виходите на органи реєстрації і там проводите власну реєстрацію, — пояснює заступник голови Держкомпідприємництва Сергій Третьяков. — Якщо реєстратор з цим погоджується, він тільки завіряє. Тобто фактично це можна зробити за п’ять хвилин».

Третяків не уточнив, що за «певна фірма» мається на увазі, чи буде вона така одна на всю країну, чи ж торгувати електронними ключами зможуть різні компанії. Також можна тільки гадати про те, скільки такий електронний ключ може коштувати.

Зараз система Інтернет-реєстрації перебуває у стадії тестування.

Залиште коментар