Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підприємства Чорноморського флоту Росії погасили борги перед Україною

12

Будівельне управління Чорноморського флоту Росії повністю відшкодувала заборгованість перед Пенсійним фондом України. За даними прокуратури Севастополя, в результаті заходів, вжитих відомством, Будуправління ЧФ РФ відшкодувало до Пенсійного фонду України 5,6 млн грн.

Як наголошується в повідомленні прокуратури, “це підприємство було одним з найбільших боржників перед Пенсійним фондом в Севастополі; на сьогодні його борг повністю погашено”.

Нагадаємо, в січні 2011 року було почато процедуру банкрутства Будівельного управління Чорноморського флоту РФ і ВАТ “Лазаревське адміралтейство”, яке також має російську юрисдикцію, які заборгували Пенсійному фонду України в місті Севастополі понад 12 млн грн.

Теги:

Пенсійний Фонд України, заборгованість
Комментарии