Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підприємства Чорноморського флоту Росії погасили борги перед Україною

0 12

Будівельне управління Чорноморського флоту Росії повністю відшкодувала заборгованість перед Пенсійним фондом України. За даними прокуратури Севастополя, в результаті заходів, вжитих відомством, Будуправління ЧФ РФ відшкодувало до Пенсійного фонду України 5,6 млн грн.

Як наголошується в повідомленні прокуратури, “це підприємство було одним з найбільших боржників перед Пенсійним фондом в Севастополі; на сьогодні його борг повністю погашено”.

Нагадаємо, в січні 2011 року було почато процедуру банкрутства Будівельного управління Чорноморського флоту РФ і ВАТ “Лазаревське адміралтейство”, яке також має російську юрисдикцію, які заборгували Пенсійному фонду України в місті Севастополі понад 12 млн грн.

Теги:

Пенсійний Фонд України, заборгованість

Залиште коментар