Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підліткова злочинність у цифрах

0 16

Заступник начальника управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Уляна Котлярова зазначила, що впродовж останніх десяти років рівень підліткової злочинності знизився вдвічі. “В середньому, в 2000 р. стан злочинності в підлітковому середовищі складав 37 тис. злочинів. За результатами 2010 р. – 17,5 тис.”, – сказала представник МВС.

Кількість злочинів, скоєних неповнолітніми, у 2010 р. в порівняні з 2009 р. збільшилася на 2 тис. За словами Котлярової, це пов’язано з тим, що у середині 2009 р. були внесені зміни до Кримінального кодексу. Згідно змін, кримінальна відповідальність настає за крадіжку на суму понад 90 грн, а до цього сума складала майже 900 грн.

Котлярова повідомила, що 70% підліткових злочинів – це крадіжки. В стані алкогольного або наркотичного сп’яніння скоєно 40% злочинів. Головною причиною підліткової злочинності є відсутність зайнятості підлітків та дітей як у позашкільний час, так і відсутність робочих місць для підлітків, які закінчили школу, але не продовжили навчання.

Теги:

підліткова злочинність, ювенальна юстиція

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар