Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підготовлені проекти установчих документів для адвокатів

11

Завершилась розробка проектів установчих документів органів адвокатського самоврядування, передбачених новим Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повідомляє сайт Асоціації правників України.

На обговорення винесені проекти установчих документів, а саме:

– Статут Національної асоціації адвокатів України;

– Положення про Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури;

– Положення про Вищу ревізійну комісію адвокатури;

– Положення про Раду адвокатів України;

– Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;

– Порядок оформлення головою Ради адвокатів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя або уповноваженою радою члена ради адвокатів матеріалів про адміністративні правопорушення;

– Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України та проект Правил адвокатської етики.

У розробці документів, які впливатимуть на подальшу організацію та діяльність адвокатури в нашій країні, взяли участь представники провідних правничих організацій – Асоціації правників України, Асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України та Спілки адвокатів України.

Надалі проекти документів будуть передані на затвердження установчим з’їздом адвокатів України, який пройде у м. Києві 17-18 листопада 2012 року.

Теги:

адвокат

Джерело:

ЮВУ

Комментарии