Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підготовлені проекти установчих документів для адвокатів

0 13

Завершилась розробка проектів установчих документів органів адвокатського самоврядування, передбачених новим Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повідомляє сайт Асоціації правників України.

На обговорення винесені проекти установчих документів, а саме:

– Статут Національної асоціації адвокатів України;

– Положення про Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури;

– Положення про Вищу ревізійну комісію адвокатури;

– Положення про Раду адвокатів України;

– Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;

– Порядок оформлення головою Ради адвокатів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя або уповноваженою радою члена ради адвокатів матеріалів про адміністративні правопорушення;

– Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України та проект Правил адвокатської етики.

У розробці документів, які впливатимуть на подальшу організацію та діяльність адвокатури в нашій країні, взяли участь представники провідних правничих організацій – Асоціації правників України, Асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України та Спілки адвокатів України.

Надалі проекти документів будуть передані на затвердження установчим з’їздом адвокатів України, який пройде у м. Києві 17-18 листопада 2012 року.

Теги:

адвокат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар