Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підготовка суддів апеляційних господарських судів

0 14

Національна школа суддів України спільно з ВГСУ провели підготовку суддів апеляційних господарських судів Дніпропетровської, Донецької, Київської, Львівської, Одеської, Севастопольської, Харківської та Рівненської областей.

В рамках цієї підготовки за підтримки Центру комерційного права відбувся семінар на тему: “Реформування законодавства про банкрутство” за участю суддів Вищого господарського суду України.

Проблемні питання в сфері кредитних відносин проілюстрував у своїй доповіді суддя-секретар першої судової палати ВГСУ, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Олександр Кот. Зокрема, основна увага була зосереджена на законах, що регулюють кредитно-банківську систему та судовій практиці господарських судів, яка стосується укладення кредитних договорів.

Компетентні поради щодо застосування постанов пленумів Верховного Суду України та Вищого господарського суду України, новел законодавства про банкрутство надала колегам Інна Алєєва,  Тетяни Козир, Борис Поляков, Ігор Бенедисюк, інші правники-господарники.

Крім лекцій слухачам провели пізнавальну екскурсію в Музеї історії господарських судів України, яка викликала захоплення у всіх присутніх.

По завершенню навчальної програми проректор Національної школи суддів України, суддя Верховного Суду України у відставці, Заслужений юрист України Володимир Мазурок вручив суддям, які пройшли підготовку,  сертифікати Національної школи суддів України та висловив вдячність керівництву, суддям і працівникам апарату Вищого господарського суду України за сприяння в проведенні заходів.

Теги:

Вищий господарський суд України, Національна школа суддів

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар