Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Під вивіскою детективного агентства велася торгівля металобрухтом

0 19

Спектр послуг, які надавало агентство в Сумах, не відповідав профілю його діяльності. Так, замість детективної чи юридичної діяльності, підприємство торгувало металобрухтом та склотарою. Його керівники використовували у податковому обліку документи фіктивних підприємств, а також не відобразили в деклараціях про доходи реальні результати своєї діяльності, чим завдали бюджету шкоди на 1,4 млн. гривень.

Крім того, як з’ясували слідчі податкової міліції, директор підприємства завдяки підробленим документам незаконно отримав у комерційному банку кредит на суму 485 тис. грн. та 111 тис. доларів США.

Суд визнав винними колишнього директора та головного бухгалтера ТОВ у вчиненні ними шахрайства з фінансовими ресурсами, умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, службового підроблення, та призначив їм покарання – шість та п’ять років позбавлення волі відповідно, із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно – розпорядними функціями строком на три роки, з конфіскацією особистого майна.

Теги:

шахрайство

Джерело:

ДПАУ

Залиште коментар